Про нас

Івано-Франківська Ратуша, в якій знаходиться Івано-Франківський краєзнавчий  музей –  єдина в Україні  світська споруда, яка має позолочений купол. Його позолотили під час масштабної реконструкції центру міста у 2000 році, витративши 200 г сусального золота.

Ратуша – найвища будівля Івано-Франківська, її висота – 49,5 м (таку висоту має 16-поверхівка).

Сучасна ратуша (четверта за рахунком) відносно молода споруда, її  звели поляки у стилі модерн, а точніше, конструктивізм.  Будівництво тривало з з 1928 по 1939 рік.

Після капіталь­но­го ре­мон­ту у 1957–1958 роках у ра­тушу пе­ренес­ли об­ласний краєзнав­чий музей. Зараз у ратуші, крім екс­по­зиції музею, зна­ходиться центр туристичної інформації.

Про нас, фото-1

Знайомство з Івано-Франківськом найчастіше відбувається з його центральної частини, де увагу гостей привертає одна з найвеличніших споруд міста − Ратуша, у якій розміщується Івано-Франківський краєзнавчий  музей. Він є, так би мовити,  прологом  перед знайомством з містом та областю загалом. Саме тут можна дізнатись про те, чим цікавий, багатий та гордий Прикарпатський край.

Івано-Франківський краєзнавчий музей - значний науковий і культурний центр Прикарпаття. При ньому діють експозиційні відділи природи, історії, народного мистецтва, іконопису та не експозиційні відділи: фондів, науково-освітній, науково-методичний, відділ охорони пам'яток історії та культури.

Про нас, фото-2